Оператори мобільного зв’язку в Польщі

Оператори мобільного зв'язку в Польщі

Повноцінних операторів мобільного зв’язку в Польщі чотири. Тільки Play, Plus, T-mobile і Orange мають власну інфраструктуру мережі. Крім них в Польщі працює ще близько 10 так званих віртуальних операторів мобільного зв’язку, які користуються інфраструктурою провідних польських операторів. Ми рекомендуємо користуватися послугами одного з цих чотирьох операторів.

Orange

оператор Orange

Orange є лідером польського ринку телекомунікацій, включаючи стаціонарну телефонію, інтернет і передачу даних, також надає послуги ТБ. Бренд відноситься до глобальної телекомунікаційної групи France Telecom. Orange Polska має 27 мільйонів виділених номерів і більше 16,7 млн клієнтів, проте останнім часом втрачає свої позиції.

У пакеті Orange Free na kartę Ви отримаєте:

 1. Дзвінки усередині мережі і на всі інші телефони – 0,29 злотих
 2. СМС на всі номери – 0,2 злотих

Ви можете вибрати будь-який пакет мобільного інтернету в залежності від Ваших потреб:

 1. 500 МБ – 5 злотих в місяць;
 2. 2 GB – 15 злотих в місяць;
 3. 5 GB – 25 злотих в місяць.

Також в будь-якому тарифі Orange na kartę можна безкоштовно активувати послугу «Рік дійсності рахунку» – Konto Ważne Rok, яка дасть Вам можливість не стежити за терміном дії рахунку, а тільки поповнювати рахунок, коли Вам це потрібно. Можна зауважити, що тарифи в Orange вище, ніж у Play.

Play

оператор Play

Play є другим за величиною оператором мобільного зв’язку в Польщі. Кількість телефонних номерів, зареєстрованих в мережі Play, становить 14,1 мільйона.

В тарифі за передоплатою Play na Kartę:

 1. вартість вихідних дзвінків на всі номери складає 0,29 злотих;
 2. вартість СМС на всі номери 0,09 злотих;
 3. вартість вихідних дзвінків всередині мережі – безкоштовно.

Також Ви можете додатково замовити інтернет-пакет на вибір:

 1. пакет інтернету 600 MB – 5 злотих в місяць;
 2. пакет інтернету 2 GB – 9 злотих в місяць;
 3. пакет інтернету 6 GB – 20 злотих в місяць.

Однак недоліком пропозицій як Play, так і інших операторів, є необхідність постійного поповнення телефону для продовження можливості дзвонити і приймати дзвінки. Наприклад, при поповненні на суму 5-9 злотих Ви отримаєте можливість дзвонити на протязі 5 днів і приймати дзвінки протягом 65 днів, при поповненні на 50-99 злотих – 100 і 160 днів відповідно.

Якщо ж необхідно, щоб номер був активним постійно, але Ви не плануєте багато дзвонити, то можна скористатися послугою Play na Kartę odNOWA або Rok ważności konta, завдяки яким ваш номер буде активним без обмежень і без необхідності постійного поповнення.

Крім цього, у оператора Play можна активувати послугу «дешеві дзвінки в Україну». За хвилину дзвінка з Польщі в Україну Ви заплатите 0,29 зл., стільки ж коштує одне SMS. Для порівняння, хвилина дзвінка в Україну у T-Mobile коштує 0,69 зл., Orange – 0,89 зл., а в Plus – 1,71 зл.

Plus

оператор Plus

Plus – це єдина повноцінна мобільна мережа польського походження (тобто та, яка має свою власну інфраструктуру). Plus є одним з найбільших мобільних операторів в Польщі. Має понад 14 мільйонів активних номерів. Власником мережі Plus є компанія Polkomtel sp. z o. o.

У своїй пропозиції Plus має 2 пакети по передоплаті за 25 і 29 злотих в місяць.

У тарифі JA+ Na kartę за 29 злотих на місяць Ви отримаєте безкоштовні дзвінки і СМС на всі номери, а також 6 GB інтернету. В тарифі за 25 злотих інтернету менше – лише 2 GB.

У разі перенесення свого номера з іншого оператора Plus пропонує 50% знижку. Через три місяці вартість пакетів складе:

 1. 12,5 злотих замість 25 злотих;
 2. 14,5 польських злотих замість 29 злотих.

T-Mobile

оператор T-mobile

Останній з четвірки лідерів польського ринку мобільних операторів є T-Mobile, що обслуговує понад 12 мільйонів абонентів.

За 25 злотих в місяць нові клієнти T-Mobile отримають:

 1. 10 GB Інтернету;
 2. безлімітні дзвінки і SMS-повідомлення в межах Польщі;
 3. термін дії рахунку протягом 365 днів.

Для постійних клієнтів компанія пропонує подвоєння суми поповнення. Досить поповнити свій мобільний телефон, щоб отримати 100% додатково від суми поповнення.

Обов’язкова реєстрація карт передоплати

З 26 липня 2016 року кожна придбана карта передоплати повинна бути зареєстрована перед початком використання. Це нововведення є результатом антитерористичних законів, прийнятих польською владою з метою позбавлення анонімності людей при використанні карт передоплати, що повинно ускладнити дії потенційних терористів.

Карти передоплати необхідно реєструвати особисто в салонах польських операторів мобільного зв’язку з пред’явленням свого паспорта або карти побиту. Купити нову карту тепер можна тільки особисто, пред’явивши зазначений вище документ.

Також читайте
10 votes, average: 4,80 out of 510 votes, average: 4,80 out of 510 votes, average: 4,80 out of 510 votes, average: 4,80 out of 510 votes, average: 4,80 out of 5 (10 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...
error: Content is protected !!