Бізнес в Польщі

Наша компанія надає комплексні послуги для бізнесу в Польщі. Ми допоможемо Вам відкрити фірму в Польщі і будемо надавати підтримку на всіх етапах ведення бізнесу

Зареєструвати фірму в Польщі

Реєстрація фірми в Польщі

Бажаєте відкрити свій бізнес в Польщі? В цій країні Євросоюзу іноземні громадяни можуть досить легко відкрити своє підприємство і комфортно вести бізнес. Ми ознайомимо Вас з особливостями процедури реєстрації фірми та ведення підприємницької діяльності в Польщі, враховуємо Ваші уподобання при виборі форми власності та інших юридичних аспектах. В процесі реєстрації ми проведемо всі процедури, необхідні для того, щоб розпочати бізнес в Польщі.

Зареєструвати філію в Польщі

Реєстрація філії і представництва

Плануєте розширити свій бізнес і вийти на ринок Євросоюзу шляхом відкриття філії або представництва? Наша фірма допоможе Вам у цьому швидко, ефективно і з мінімальними витратами. Ми запропонуємо Вам компетентну консультацію про особливості функціонування відокремлених підрозділів в Польщі, що дасть Вам можливість зробити правильний вибір і вбереже від фінансових втрат.

Орендувати юридичну адресу в Польщі

Оренда юридичної адреси в Польщі

У кожного підприємства повинна бути юридична адреса. Це може бути фактична адреса Вашого офісу або ж адреса віртуального офісу. Ви можете для цієї мети придбати приміщення, взяти приміщення в оренду або ж скористатися послугами нашого віртуального офісу. Це дозволить скоротити витрати Вашого бізнесу в Польщі і вести справи віддалено в зручному для Вас режимі з будь-якої точки світу. Також надаємо допомогу в пошуку реальних і віртуальних офісів як у Варшаві, так і в інших містах Польщі.

Закрыть фирму в Польше

Ліквідація фірми

У випадку, якщо Вам з якоїсь причини необхідно закрити (ліквідувати) Ваше польське підприємство, то необхідно мати на увазі, що це досить складна і тривала процедура. Ми допоможемо закрити Вашу фірму в Польщі з мінімальними витратами, без помилок і подальших проблем з польськими державними установами.

Отримати ліцензію в Польщі

Отримання ліцензії, дозволу, концесії

Деякі види господарської діяльності вимагають одержання державних дозволів, які можуть виступати у формах: концесія, ліцензія, внесення в реєстр регульованої діяльності та власне дозвіл. Для ведення деяких інших видів господарської діяльності підприємець або його працівники повинні мати певну професійну кваліфікацію. Наприклад, юрист або архітектор – закінчену вищу освіту за даною спеціальністю, підприємець, що займається туристичною діяльністю – мінімум 3-річну документально підтверджену практику в цій галузі.

Зареєструвати торгову марку в Польщі

Реєстрація торговельних марок

Реєстрація торгової марки захистить ваш бізнес від зазіхань з боку конкурентів і буде обличчям Вашої компанії. Реєстрація торгової марки можлива як у всіх країнах ЄС одночасно, так і в окремо взятій країні, наприклад, Польщі.

Надання представницьких послуг

Представницькі послуги

Представницькі послуги актуальні для тих компаній, які тільки виходять на польський ринок або мають незначні обсяги поставок. Ми надаємо послуги з представництва ваших інтересів в Польщі, ведення переговорів з партнерами та вирішення питань в державних установах.

error: Content is protected !!