Реєстрація філії і представництва в Польщі

Реєстрація філії в Польщі
Реєстрація філії в Польщі

Реєстрація філії в Польщі

Філія іноземного підприємства у Польщі може вести господарську діяльність в рамках діяльності материнського підприємства. Також філія відрізняється від самостійного польського ТОВ дещо меншими правами і відповідальністю. Реєстрація філії в Польщі майже не відрізняється від процесу реєстрації ТОВ, але неможлива через інтернет. Філія зобов’язана вести повний бухгалтерський облік так само, як і польське ТОВ.

Реєстрація представництва в Польщі

Реєстрація представництва в Польщі

Сфера діяльності представництва іноземного підприємства в Польщі обмежується тільки рекламою та інформаційною підтримкою материнського підприємства. Представництво в Польщі не має право вести самостійну господарську діяльність. Реєстрацію здійснює Міністерство економіки, при цьому пред’являються підвищені вимоги до юридичної адреси та особистості представника. Незважаючи на те, що процес реєстрації представництва швидший і дешевший, ніж процес реєстрації ТОВ традиційним способом, представництво є найменш популярною формою ведення діяльності іноземними суб’єктами і має сенс тільки для відомих брендів.

Реєстрація філій і представництв іноземних компаній на території Польщі потребує компетентного юридичного супроводу. Ми візьмемо на себе всі обов'язки по проведенню реєстрації і позбавимо Вас від можливих помилок і втрати часу.

Також Ви можете ознайомитися з наступними послугами:

3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...