Реєстрація фірми в Польщі

Реєстрація фірми в Польщі

Існує безліч причин, чому іноземці вілкривають бізнес у Польщі. Головними з них є освоєння нових ринків і скорочення витрат. Польща, яка вступила до ЄС у 2004 році, ідеально підходить для обох цілей. Польський ринок є найбільшим у Центральній Європі і в останні роки показує один з найвищих темпів зростання у всьому Євросоюзі. Реєстрація фірми у Польщі значно спрощує торгівлю з країнами ЄС: є автоматичне повернення ПДВ, відсутні митні збори та інші оплати. Ще однією причиною, яка спонукає відкрити у Польщі своє підприємство, є можливість отримати його засновниками та членами правління дозвіл на проживання у Польщі.

Чи може іноземець вести бізнес у Польщі?

Відсутність польського громадянства не є перешкодою для ведення власного бізнесу в Польщі. Однак не кожен іноземець може бути індивідуальним підприємцем (аналог ФОП або ІП).

Закон про свободу господарської діяльності від 2 липня 2004 р. у статті 13 визначає перелік іноземців, які можуть вести підприємницьку діяльність на однакових з польськими громадянами підставах. До них відносяться громадяни країн-членів Європейського Союзу і Швейцарії, а також особи, які мають карту поляка, дозвіл на постійне проживання (pobyt stały), дозвіл на тимчасове проживання на підставі стаціонарного навчання, дозвіл на перебування довготермінового резидента ЄС або статусу біженця.

На іноземців, які не належать до перерахованих вище груп (як у випадку з українцями і вихідцями з інших країн СНД), поширюються певні обмеження. Вони мають право на реєстрацію фірми в Польщі тільки у вигляді:

 1. акціонерного товариства;
 2. товариства з обмеженою відповідальністю (Sp. z o.o.);
 3. командитного товариства;
 4. командитно-акціонерного товариства.

Важливо також зазначити, що ці іноземці не зобов’язані мати дозвіл на перебування на території РП.

Найбільш привабливою для іноземців формою ведення бізнесу є Товариство з обмеженою відповідальністю (Sp. z o.o.). Це пов’язано з мінімальною відповідальністю учасників за діяльність підприємства особистим майном, відсутністю обмежень у веденні господарської діяльності. Особливості такого товариства:

 1. володіти і управляти ТОВ у Польщі може один і той же іноземний громадянин;
 2. товариство з обмеженою відповідальністю може бути створене одним учасником. Виняток – таким учасником не може бути інше ТОВ з єдиним учасником;
 3. мінімальний розмір статутного капіталу становить 5000 злотих. Статутний капітал повинен бути повністю внесений в касу або на банківський рахунок підприємства – у грошовій формі або майном (апортом);
 4. діяльністю компанії керує правління, яке обирається зборами учасників;
 5. створення наглядової ради та проведення аудиту обов’язково лише у разі, якщо розмір статутного капіталу перевищує 500 тисяч злотих, а кількість учасників – більше п’яти.

Відкриття фірми в Польщі можливо трьома способами:

Реєстрація підприємства в Польщі

Реєстрація фірми онлайн

Особиста присутність засновників не потрібна. Є деякі обмеження: статутний капітал вноситься тільки в грошовій формі, використовується типовий установчий договір, а також неможливо зареєструвати акціонерне і командитно-акціонерне товариство

Відкриття підприємства в Польщі

Традиційний спосіб

Установчий договір компанії підписується у польського нотаріуса, потрібна особиста присутність засновників або їх довірених осіб при реєстрації фірми. Немає обмежень у змісті установчого договору, в т. ч. у формі внесення статутного капіталу

Купівля фірми в Польщі

Купівля готової фірми

Даний варіант є ідеальним вибором, якщо для Вас є важливим питання часу або необхідно підприємство з історією. Готова компанія має номер KRS, NIP, REGON, є платником ПДВ/VAT-EU. Ви можете діяти від її імені відразу після візиту до нотаріуса

З 13 липня 2017 року для того щоб зареєструвати ТОВ через інтернет в системі S24 можливе підписання документів тільки за допомогою кваліфікованого сертифікату (kwalifikowanego certyfikatu) або підпису ePUAP, отримання яких займає значно більше часу і вимагає надання більшої кількості даних. Зокрема, для іноземців потрібна наявність номера PESEL. До цього для підписання документів достатньо було профілю MS, створення якого займало кілька хвилин.

Ми можемо запропонувати наступні послуги:

ПослугиТермін реєстраціїПовна вартість
Реєстрація sp. z o.o. онлайн***3-4 дні*650 €**
Реєстрація sp. z o.o. традиційним способом3-4 тижні*950 €**
Реєстрація sp. z o.o. традиційним способом
при підписанні умови на бухгалтерське обслуговування
3-4 тижні*550 €**
Купівля готової sp. z o.o. з VAT / VAT-UE1 день1100 €*
Купівля готової sp. z o.o. з VAT / VAT-UE
при підписанні умови на бухгалтерське обслуговування 
1 день750 €*

* термін залежить від необхідності реєстрації VAT/VAT-EU
** вартість може відрізнятися залежно від необхідності додаткових оплат і зборів
*** вартість залежить от кількості засновників

Отримали більш вигідну пропозицію?
Повідоміть нас про це, і ми підготуємо для Вас спеціальну пропозицію!

З нашою допомогою Ви стаєте власником повноцінного підприємства. Незалежно від способу відкриття фірми, ви можете подати заявку на отримання візи або дозволу на проживання на підставі ведення бізнесу для себе і членів своєї сім’ї.

Наші послуги з реєстрації компанії включають в себе:

 1. Консультації з питань, пов’язаних з формою власності, особливостями оподаткування фірми в Польщі, працевлаштуванням та перебуванням у Польщі членів правління і співробітників, візовими питаннями, запрошеннями і т. д.
 2. Оформлення установчих документів: договір, рішення установчих зборів або правління, довіреності;
 3. Перевірка назви компанії, підготовка переліку видів діяльності відповідно до PKD;
 4. Підготовка документів та заповнення всіх необхідних документів для реєстрації фірми;
 5. Реєстрація ТОВ в Державному реєстрі підприємств (KRS), податковій інспекції, органах статистики та отримання статистичного номеру REGON;
 6. Отримання ідентифікаційного номеру платника податків NIP;
 7. Відкриття рахунку в банку з обслуговуванням в режимі онлайн;
 8. Розробка та виготовлення печатки;
 9. При необхідності — реєстрація компанії в якості платника ПДВ та VAT UE, у соціальних фондах (ZUS) та на митниці (отримання номеру EORI); укладення договору оренди віртуального офісу та договору на бухгалтерське обслуговування Вашої фірми.

З нашою допомогою реєстрація ТОВ можлива не тільки у Варшаві, але й інших містах Польщі. У будь-якому випадку підприємство за місцем реєстрації лише платить податки, а вести господарську діяльність може на всій території країни.

Якщо Вас зацікавило відкриття фірми в Польщі, а також для отримання більш детальної інформації, Ви можете зв'язатися з нами, і ми надамо всю цікаву для Вас інформацію

Можливо Вас також зацікавлять наступні послуги:

22 votes, average: 4,93 out of 522 votes, average: 4,93 out of 522 votes, average: 4,93 out of 522 votes, average: 4,93 out of 522 votes, average: 4,93 out of 5 (22 оценок, среднее: 4,93 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...