Імміграція в Польщу

Отримати карту побиту

Дозвіл на проживання в Польщі

Для легального перебування в Польщі іноземці, які не є громадянами ЄС, повинні мати правові підстави. Однією з таких підстав є дозвіл на проживання (карта побиту). Що є підставою для його видачі, яка процедура отримання дозволу на проживання в Польщі і що для цього необхідно, Ви можете дізнатися перейшовши за посиланням.

Отримати дозвіл на роботу в Польщі

Дозвіл на роботу в Польщі

Дозвіл на роботу — це документ, який дає право іноземцю легально працювати в Польщі. Які існують види дозволів, які їх переваги і недоліки, як отримати дозвіл на роботу і які документи для цього необхідні, хто може працювати в Польщі без дозволу? Відповіді на ці запитання Ви можете знайти на нашому сайті або ж безпосередньо у наших фахівців. Залежно від Ваших планів і можливостей ми допоможемо вибрати оптимальний варіант бізнес імміграції, а також допомогти у разі необхідності отримати дозвіл на роботу.

Отримати карту поляка

Оформлення карти поляка

Карта поляка – це документ, підтверджуючий Вашу приналежність до польського народу. Вона дозволяє безкоштовно отримувати візи, працювати, займатися підприємницькою діяльністю, дає право користуватися безкоштовною системою освіти та охорони здоров’я. Однак отримання карти поляка не означає отримання громадянства, постійного дозволу на проживання або можливості безвізового перетину кордонів.

error: Content is protected !!