Оформлення карти поляка

Оформлення карти поляка

Карти поляка видають польські консульства за місцем проживання. Ми надаємо допомогу в підготовці всіх необхідних документів для їх отримання, а також підтримку українців в усіх питаннях (юридичних, господарських, побутових та ін.) при адаптації в Польщі.

Хто має право на отримання Карти поляка

Карта поляка може видаватися особам польського походження, які не мають польського громадянства або дозволу на проживання на території Польщі і є громадянами України, або країн, що раніше входили до складу СРСР, або мали статус особи без громадянства у цих країнах. Ці особи повинні:

 1. знати польську мову хоча б на базовому рівні;
 2. знати і практикувати польські звичаї і традиції;
 3. підписати декларацію своєї приналежності до польського народу;
 4. надати докази, що як мінімум один дідусь (одна бабуся) або двоє прадідів (прабабусь) були поляками по національності або мали польське громадянство.

В окремих випадках карта поляка може бути видана тим, хто бере активну участь в діяльності з розвитку польської мови та культури або польської національної меншини як мінімум протягом останніх 3 років.

Які можливості дає Карта поляка

 1. безкоштовно отримати візу в Польщу;
 2. легально працювати в Польщі без необхідності отримання дозволу на роботу;
 3. вести господарську та підприємницьку діяльність у Польщі на тих же підставах, що і громадяни Польщі;
 4. користуватися безкоштовною системою освіти на всіх рівнях на тих же умовах, що і громадяни Польщі, одержувати стипендії та державну підтримку;
 5. отримувати безкоштовну медичну допомогу при виникненні нещасного випадку;
 6. мати пільги на користування залізничним транспортом у розмірі 37%;
 7. мати право на безкоштовне відвідування державних музеїв;
 8. подавати заяву на отримання постійного дозволу на проживання в Польщі.

Репатріація в Польщу

В’їзна віза з метою репатріації може бути видана особі польського походження, яка до дня вступу закону в силу (01.01.2001) постійно проживала на території нинішніх Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану або азіатської частини Росії. В момент в’їзду на територію Польщі по такій візі ця особа автоматично стає громадянином Польщі.

Підстава: Ustawa z dnia 9 listopada 2000 r. o repatriacji (tekst jednolity: Dz.U. z 2004 r. Nr 53, poz. 532)

Хочете оформити карту поляка? Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами за допомогою даної форми. Ми відповімо Вам у найкоротший термін

+48 727 861 821 (Viber)
amadej.eu
amadej.eu@gmail.com