Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Дипломи польських університетів, в тому числі недержавних, визнаються без додаткового підтвердження у більшості країн, тому навчання іноземців у Польщі набуває все більшу популярність. Цьому сприяє також достатньо висока якість освіти за цілком доступною ціною: вища освіта в Польщі відповідає міжнародним нормам ISCED, а вартість порівняна з платою за навчання у вишах країн СНД (від 1000 до 3000 євро за рік). У державних університетах можливо безкоштовне навчання. Деякі з них, наприклад, Сілезький Університет в Катовіце, Варшавська та Лодзинська Політехніка, проводять безпосередньо в Україні набір студентів на конкурсній основі (тести чи іспити на польській мові). У разі успішного проходження конкурсу навчання в Польщі є безкоштовним. Польська держава активно проводить політику залучення молоді з інших країн, насамперед з України.

Багато недержавних університетів проводять навчання англійською мовою, при цьому видають два дипломи – польський та британський. У деяких з них вартість навчання для українських студентів така ж, як для польських.

Навчання в Польщі – чудовий шанс для Вас і Ваших дітей стати повноправними жителями Євросоюзу!

Діюча в Польщі система ECTS (European Credit Transfer System) дозволяє студентам продовжити навчання в інших європейських країнах.

Навчання в Польщі, є підставою для отримання посвідки на проживання. Перший дозвіл на проживання надається на 15 місяців, наступний – відразу на три роки. Студенти, які перебували у Польщі на підставі дозволу на проживання (карти побиту), можуть одночасно працювати. Вже після трьох років навчання студенти отримують диплом бакалавра і можуть влаштуватися на будь-яку роботу на рівних правах з польськими громадянами. Для українців – випускників польських університетів дозвіл на роботу в Польщі не потрібний.

Процедура вступу у польські вищі навчальні заклади нескладна. У недержавних університетах вступних іспитів немає (іноді – співбесіда мовою навчання). Потрібно знання польської мови на рівні B2. У більшості ВНЗ можна вивчати польську мову і здати іспит одночасно з навчанням у першому семестрі.

Якщо студент має бажання і можливість вчитися, він вчиться. Якщо не вчиться, його відраховують.

Вища освіта в Польщі – не тільки для поляків

Цікавить навчання в Польщі? Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами за допомогою даної форми. Ми відповімо Вам у найкоротший термін

+48 727 861 821 (Viber)
amadej.eu
amadej.eu@gmail.com