Реєстрація нерухомості у Польщі

реєстрація нерухомості в Польщі

Українці вже оцінили перспективи польської економіки, зокрема, ринку нерухомості. Ще недавно іноземці укладали тільки 1% від загальної кількості угод з нерухомістю, але вже в 2016 році цей показник зріс до 7%. Останні роки громадяни країн СНД займають лідируючі позиції в покупці нерухомості в Польщі, наприклад, українці серед іноземців займають друге місце після німців і 21% від загального числа угод, укладених іноземцями.

Придбане житло може бути використане для ведення підприємницької діяльності. Ваше житло може бути також офісом Вашого підприємства.

Купівля нерухомості в Польщі не є підставою для одержання польської робочої візи або дозволу на проживання у Польщі, але дає перевагу при їх отриманні, а крім того – це вигідне вкладення капіталу. Тому правильна реєстрація нерухомості в Польщі має важливе значення.

Покупка квартири в Польщі

Купити квартиру у Польщі (або «автономне житлове приміщення», як це називається в законі) може будь-який іноземець. При цьому він не зобов’язаний перебувати в Польщі або мати який-небудь правовий статус перебування в Польщі. Купівля може бути проведена за дорученням.

Купівля будинку в Польщі

Для того, щоб придбати земельну ділянку або будинок у Польщі, потрібен дозвіл на купівлю нерухомості, який видається рішенням Міністра внутрішніх справ у відповідь на заяву іноземця. Це значно ускладнює придбання такої нерухомості.

Дозвіл Міністра Внутрішніх Справ на придбання нерухомості в Польщі видається у разі, якщо:

1. Купівля нерухомості в Польщі не становить загрозу обороноздатності, безпеці держави або громадському порядку, а також цьому не суперечать міркування громадської політики та здоров’я суспільства;

2. Іноземець доведе наявність обставини, що підтверджують його зв’язки з Польщею. Такою обставиною є, зокрема, членство в правлінні польського підприємства.

Не вимагається отримання дозволу іноземцями, які є громадянами або підприємцями держав – сторін договору про Європейський економічний простір. Так як Польща також є стороною цього договору, то купівля нерухомості польським підприємством, яке заснували іноземці, не потребує отримання дозволу.

Дозвіл Міністра Внутрішніх Справ, однак, необхідно у разі купівлі земель сільськогосподарського призначення площею понад 1 га, або в разі купівлі нерухомості в прикордонній зоні.

Як купити нерухомість в Польщі?

Наше підприємство має базу даних нерухомості в Польщі, контакти з провідними агентствами нерухомості, доступ до кадастровим реєстрів, тому купівля та реєстрація нерухомості в Польщі з нашою допомогою гарантовано надійна і безпечна.

Ми допоможемо:

  1. підібрати нерухомість у відповідності з Вашими бажаннями,
  2. перевірити її правовий статус,
  3. оформити купівлю або оренду житлової або комерційної нерухомості за мінімально можливими цінами,
  4. реалізувати Ваші інвестиційні плани в Польщі без посередників і мовних бар’єрів,
  5. оформити іпотечний кредит.

Ми гарантуємо:

  1. професійне обслуговування,
  2. індивідуальний підхід до кожного клієнта,
  3. ретельний аналіз Ваших потреб,
  4. приємну атмосферу.

Зацікавила реєстрація нерухомості в Польщі? Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами за допомогою даної форми. Ми відповімо Вам у найкоротший термін

+48 727 861 821 (Viber)
amadej.eu
amadej.eu@gmail.com