Додаткові послуги в Польщі

Навчатися в Польщі

Навчання в Польщі

Польські вищі навчальні заклади відповідають всім стандартам ЄС, тому дипломи, отримані в Польщі, приймаються у всіх європейських країнах і є загальноєвропейськими. Також перевагою навчання в Польщі є високий рівень польської системи вищої освіти і невисока вартість плати за навчання, співставна з вартістю в Україні. Навчання в Польщі проводиться за новітніми світовими методиками і можливе як англійською, так і польською мовами.

Зареєструвати нерухомість у Польщі

Реєстрація нерухомості в Польщі

Купівля нерухомості в Польщі – це вигідне вкладення капіталу. Іноземці вже оцінили перспективи польської економіки, яка останні роки демонструє стабільні показники зростання. Наприклад, українці займають друге місце за кількістю придбаної нерухомості серед іноземців.

Зареєструвати авто в Польщі

Реєстрація автомобіля в Польщі

Автомобілі в Польщі коштують значно дешевше, ніж в Україні. Якісні дороги і бензин сприяють збереженню хорошого стану автомобіля. У Польщі немає жодних обмежень при купівлі автомобілів іноземцями.

Надання представницьких послуг

Представницькі послуги

Представницькі послуги актуальні для тих компаній, які тільки виходять на польський ринок або мають незначні обсяги поставок. Ми надаємо послуги з представництва ваших інтересів в Польщі, ведення переговорів з партнерами та вирішення питань в державних установах.

+48 727 861 821 (Viber)
amadej.eu
amadej.eu@gmail.com