Реєстрація торгової марки в Польщі

Реєстрація торгової марки в Польщі

Реєстрація торгової марки в Польщі (znak towarowy, товарний знак) відбувається у Патентному управлінні. Вартість і тривалість реєстрації залежать від виду і кількості знаків, строку дії реєстрації (зазвичай 10 років з можливістю продовження).

Є два способи реєстрації торгової марки: реєстрація в окремо взятих країнах, наприклад, у Польщі, і реєстрація у всіх країнах ЄС одночасно (Community trademark). У другому випадку, подавши заявку в одній з країн ЄС, можна отримати захист на території всіх країн. Але, якщо є підстава для відмови хоча б в одній із країн, у реєстрації буде відмовлено. Тому іноді має сенс подати заявку для реєстрації в одній країні, в якій планується ведення бізнесу. Ми допоможемо вибрати оптимальний для вас спосіб.

Зареєструвати в якості торгових марок можна будь-які графічні зображення, словесні або числові комбінації, звукові і колірні комбінації, слогани, голограми, trade dress (форма, упаковка тощо), колективні знаки, знаки обслуговування, колективні гарантійні знаки.

В якості торгової марки не можуть бути зареєстровані такі позначення:

  • державні символи;
  • загальновживані символи і терміни;
  • знаки, що суперечать суспільним інтересам, принципам гуманності і моралі;
  • слова, які позначають географічне положення, відоме як місце походження таких товарів або послуг.

Свідоцтво про реєстрацію торгової марки в Польщі видається строком на 10 років, після закінчення яких Ви можете продовжити термін дії свідоцтва. Однак, якщо ви не використовуєте свою торгову марку протягом 5 років, її можуть оскаржити.

Процес реєстрації торгової марки в Польщі досить тривалий і займає приблизно півтора року. Заявки на реєстрацію торгової марки знаходяться у відкритому доступі і треті особи можуть оскаржити заявку протягом 6 місяців з дня публікації Вашої заявки в офіційному виданні.

Хочете зареєструвати свою торгову марку в Польщі? Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами за допомогою даної форми. Ми відповімо Вам у найкоротший термін

+48 727 861 821 (Viber)
amadej.eu
amadej.eu@gmail.com